przepisnik

Kiedy myślę o Przepiśniku, pojawia mi się obraz starego, podniszczonego, ale jakże cennego zeszytu mojej babci. Ile to razy zaglądała do niego moja mama, kiedy szukała proporcji zalewy do ogórków? Ile to razy poszukiwalyśmy z babcią zapomnianego przepisu na jedyne w swoim rodzaju ciasto? Ile razy sama czegoś w nim szukałam? Każdy Kto taki zeszyt posiada, powie, że to skarb :)

Kiedyś miałam teczkę wypchaną wycinkami z gazet, zaczęła je zbierać mama, a ja kontynuowałam. Niestety zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach.

Obecnie posiadam kilka przepiśników. Niektóre dostałam w prezencie, inne kupiłam, a część sama zrobiłam. Co prawda żaden nie jest w całości zapisany, a wciąż przybywa nowych. Jakiś czas temu zostałam poproszona o udostępnienie kilku swoich przepisów na przetwory do przepiśnika „Domowa Spiżarnia”, zgodziłam się, a sam przepiśnik pojawił się w sprzedaży pod koniec lipca.

przepisnik

przepisnik

przepisnik

Tak się składa, że mam dla Was do rozdania 4 takie właśnie przepiśniki. Zasady są bardzo proste:

1. Polub Fanpage Czerwony Fartuszek

2. Polub i udostępnij na FB post o konursie

3. Zostaw komentarz (na blogu, lub Facebooku), w którym napisz, w jaki sposób Ty przechowujesz swoje przepisy. Wystarczy dosłownie jedno zdanie.

Zwycięzców wyłonię poprzez losowanie, tak więc wszyscy mają równe szanse :)

Konkurs trwa do 2 września.

Wyniki ogłoszę dnia następnego.

Powodzenia!

Wyniki konkursu czas podać :)

Na wstępie chciałabym bardzo Wam podziękować za zostawione komentarze. Niestety, niektóre z Was zapomiały o udostępnieniu postu.

Ninieszym informuję, że wylosowałam następujące osoby:

Magdalena Kocikowska
Barbara Klimas Łapacz
Gabriela Małgorzata Krowicka
Kaśka Woź

Wszystkim wylosowanym gorąco gratuluję :)

Proszę o skontaktowanie się w celu podania adresu na jaki mam wysłać przepiśnik. Na kontakt czekam 3 dni. Jeśli nie dostanę wiadomości to wybiorę kolejną osobę.

Jeszcze raz gratuluję i pozdrawiam Was wszystkie :)

2 comments on “Konkurs z Przepiśnikiem „Domowa Spiżarnia” ZAKOŃCZONY

  1. 19 sierpnia 2015 - 21:48

    Jestem pierwsza! Ja również mam przepiśniki, moje pękają w szwach! Mimo wszystkich dobroci technologicznych, zapisany na papierze przepis bardziej do mnie trafia :)

  2. 12 września 2015 - 19:10

    Dzisiaj dotarł do mnie pięknie wydany Przepiśnik Domowa Spiżarnia w twardej oprawie :) :) :) Są w nim 22 przepisy z kulinarnego bloga z pięknymi ilustracjami, pastelowe kartki na przepisy, naklejki do przyklejania gotowych przepisów oraz 10 stron niezbędnika kuchennego z poradami. Przepiśnik jest idealną wygraną dla mnie – ponieważ w zasobach posiadanych w domu mam naprawdę niewiele receptur na przetwory. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję ! Magda :)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *